Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Polityka prywatnościProsimy o zapoznanie się z Polityką Prywatności Czystomasz.pl przed rozpoczęciem korzystania z naszej strony i świadczonych przez nas usług.
 

Szanujemy Państwa prywatność, dlatego poniżej przedstawiamy naszą Politykę prywatności. Stworzyliśmy ją aby, każdy, kto odwiedza witrynę i korzysta z usług Czystomasz.pl, wiedział do czego są zbierane i wykorzystywane dane osobowe. Działanie to jest zgodne z zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, w tym z rozporządzeniem UE nr 2016/679 w sprawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych ("RODO").


•    Nasze dane kontaktowe
Administratorem przetwarzania danych osobowych, o którym mowa, jest: Firma Handlowo Usługowa Tomasz Grzesik z siedzibą ul. Tysiąclecia 14F, 38-400 Krosno

NIP: 6842577192
Telefon: +48 664 884 684
Email:
biuro@czystomasz.pl•    Do czego potrzebne są nam dane osobowe
Powierzone nam dane osobowe:

- Twoje imię i nazwisko i/lub nazwa Twojej Firmy,
- Twój adres zamieszkania i/lub siedziby Twojej Firmy,
- NIP,
- adres e-mail,
- numer telefonu kontaktowego,
- adres do wysyłki zamówionych produktów,
- szczegóły zakupionych przedmiotów
- inne informacje niezbędne do zakończenia zakupu i dostawy zakupionych przedmiotów,

są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji umowy i wysłania zamówienia.
 

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do realizowania zamówień. Niepodanie wymaganych danych zablokuje proces zamówienia.


Podstawą prawną przetwarzania powierzonych nam danych jest rozporządzenie (RODO 6 1b) - przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której Kupujący jest stroną, lub w celu podjęcia kroków na żądanie Kupującego przed zawarciem umowy.


•     Bezpieczeństwo płatności

W celu zarządzania płatnościami na stronie czysto masz.pl, mamy zintegrowane komponenty dostawcy usług płatności internetowych: Płatność PayU. Po wybraniu tej metody płatności, obsługę klienta przejmuje serwis płatności internetowych. W tym przypadku tylko system serwisu płatności zna i jest odpowiedzialny za dane podane w jego formularzach. Formularze serwisu znajdują się na jego serwerze i są szyfrowane odpowiednimi technologiami.


•     Przechowywanie danych osobowych

Powierzone nam przez dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa:

Ustawie z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.)

Ustawie z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.)rozporządzeniu z dnia 29.0.04 r. Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne, służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024).

Dane osobowe przechowujemy na ewentualność rozstrzygnięcia ewentualnych sporów, które mogą zostać podniesione w przyszłości.

Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.


•     Zmiany w Polityce Prywatności

Czystomasz.pl zastrzega sobie prawo do dodawania, modyfikowania lub usuwania części niniejszej Polityki Prywatności w przyszłości. Celem ewentualnych zmian będzie zapewnienie, że informacje zawarte w niniejszym dokumencie dostarczają istotnych i odpowiednich informacji o gromadzeniu i przetwarzaniu danych osobowych.


•     Skontaktuj się z nami w razie uwag na temat naszej Polityki Prywatności

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić ochronę danych osobowych naszych Klientów. Zależy nam, aby przetwarzanie danych osobowych było zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych. Jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany przetwarzaniem i ochroną swoich danych osobowych lub informacji, które otrzymałeś od nas, prosimy o poinformowanie nas, abyśmy mogli poprawić nasze działania.