Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

MATEUSZ:

Świetne ceny, duży wybór, profesjonalna obsługa

Dominika:

Bardzo polecam sklep, ceny produktów bardzo dobre, obsługa na najwyższym poziomie!

Lovela Odplamiacz 1 Litr

20,00 zł
Brutto

Hipoalergiczny odplamiacz Lovela posiada skuteczną, ale delikatną dla skóry niemowląt i dzieci formułę.

Przetestowany dermatologicznie, rekomendowany przez specjalistów.

Ilość
Dostępny

  • Bezpieczne płatności  za pomocą systemu PayU Bezpieczne płatności za pomocą systemu PayU
  • Szybka Dostawa Szybka Dostawa
  • Darmowe zwroty do 30 dni Darmowe zwroty do 30 dni

Hipoalergiczny odplamiacz Lovela posiada delikatną i przetestowaną dermatologicznie formułę, delikatną dla skóry niemowląt i dzieci.

Jest doskonały do usuwania typowych dziecięcych plam, jak np. z dań ze słoiczków, soku brzoskwiniowego, trawy, błota i kredek świecowych.

Odplamiacz Lovela został przebadany klinicznie i posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Dlaczego warto stosować odplamiacz lovela? Hipoalergiczny i delikatny, przebadany dermatologicznie - delikatny nawet dla noworodków już od pierwszego dnia życia, od 0 do 3 roku życia, bezwzględny w usuwaniu dziecięcych plam.

Produkt jest dostępny w następującym wariancie: 1 L.

lovodp1l

Specyficzne kody

Nowy produkt